Fotografia, fotoedycja, szkolenia

O mnie

Katarzyna Plewczyńska

Pewnego pięknego dnia dostałam od Taty aparat fotograficzny i... zrobiłam pierwsze zdjęcie.

A potem się zaczęło...

Katarzyna Plewczynska, fotograf, fotoedytor, szkolenia

Co robię, dla kogo, co ludzie sądzą o mojej pracy?

Fotografia

fotografia sportowa, fotografia eventowa, sesje zdjęciowe, wnętrza, fotografia architektury

Więcej

Realizacja publikacji - fotoedycja

Przygotowanie zdjęć do publikacji printowych i online

więcej

Szkolenia - fotoedycja

Szkolenia z zakresu komunikacji wizualnej w mediach

więcej

Strony WWW

Budowa stron internetowych w oparciu o WordPress

więcej

Fotografia

Zaczęło się od fotografii sportowej. Dziś dzięki wieloletniemu doświadczeniu jestem w stanie wychwycić dynamikę i piękno różnych dyscyplin. Doświadczenie to przenoszę także na inne rodzaje fotografii. Doskonale sprawdza się ono podczas eventów takich jak szkolenia, konferencje, gale. 

Pomogę przedstawić Was lub Wasze firmy w jak najlepszym świetle. Udokumentuję wydarzenia firmowe, spotkania biznesowe, targi, warsztaty i inne eventy. Zapewnię doskonałe wspomnienia Wam i Waszym klientom.

Realizuję projekty związane z fotografią portretową – plenerowe sesje to doskonała okazja do stworzenia fantastycznych zdjęć, które zostaną w Waszej pamięci na długo. Z kolei sesje rodzinne pozwolą spędzić czas na wspólnej zabawie z dziećmi, a następnie stworzyć piękny album fotograficzny zdjęć wykonanych podczas naszego wspólnego spaceru. Będzie on doskonałą pamiątką lub prezentem dla najbliższych.

Możecie być spokojni o wybór najlepszych ujęć z danego wydarzenia i przesłanie ich do Was w krótkim czasie.

 

Fotografowałam m.in. Mistrzostwa Świata i Europy w siatkówce, siatkarską i piłkarską Ligę Mistrzów, Turniej Czterech Skoczni czy Euro 2012 w Polsce, a także szereg innych wydarzeń sportowych i pozasportowych.

Zaufali mi: m.in. Przegląd Sportowy, Forbes, Tauron, Polska Agencja Prasowa, Associated Press, Cyfrasport, AF Reporter, 31 Baza Lotnictwa Cywilnego Poznań Krzesiny, Tempo.

Jestem autorką zdjęć publikowanych na łamach Przeglądu Sportowego, gazety Wprost, Newsweek, portalach Onet.pl, Wirtualna Polska, PZPN.pl, Polsatsport.pl i wielu innych

Fotografia sportowa

Fotografia eventowa

Sesje zdjęciowe

Fotografia - inne

Fotoedycja

Dla ludzi którzy piszą książki, blogi, dla copywriterów czy prowadzących kanały social media, a także dla gazet i portali internetowych – oferuję usługi fotoedytorki. Co to oznacza? Wiem czym się kierować przy szukaniu zdjęć do różnych wydań, co lubią odbiorcy, co przyciąga wzrok czytelników, gdzie szukać zdjęć. Za mną fotoedycja takich wydań jak: „Ludzie ze złota”, „Krzysztof Piątek droga na szczyt” „100 lat polskiego sportu – album”.

Współpracowałam z agencjami fotograficznymi, fotografami, fotoreporterami. Mogę znaleźć najlepsze zdjęcie, ale także zorganizować dla Was dużą, profesjonalną sesję zdjęciową ze mną w roli fotografki lub koordynatorki tego wydarzenia. Za mną ponad 7 lat doświadczenia na stanowisku fotoedytora w ogólnopolskiej gazecie sportowej.

 

Szkolenia – fotoedycja

Chcecie samodzielnie prowadzcić kanały social media bez obaw czy zdjęcia pochodzą z legalnego źródła? Nie wiecie czym kierować się przy wyborze zdjęcia do artykułu? Macie już kilkanaście zdjęć na okładkę swojej książki, ale nie wiecie na które się zdecydować? A może potrzebujecie wzmocnić kompetencje swojego social media managera? Albo chcecie zrobić piękny album dla najbliższych, ale duża ilość zdjęć w Waszym archiwum zniechęca do działania? 

Nauczę Was jak poprowadzić swoje archiwum fotograficzne, jak przyciągnąć odbiorców zdjęciem i skąd oraz na jakich zasadach pobierać fotografie legalnie. Pokażę czym kierować się podczas selekcji zdjęć i na co czytelnicy zwracają uwagę najpierw.

Od czterech lat jestem wykładowcą na uczelni SWPS gdzie prowadzę zajęcia z fotoedycji w cyfrowych mediach dla słuchaczy studiów podyplomowych. Zaufała mi także Akademia Leona Koźmińskiego, w której dwukrotnie poprowadziłam wykłady dla studentów studiów podyplomowych na kierunku Zarządzenie w Sporcie.

Za mną ponad:

0

sfotografowanych wydarzeń

0

dyżurów fotoedytorskich

Budowa stron internetowych

Są momenty gdy nie zajmuję się fotografią, a wtedy tworzę strony internetowe w oparciu o Wordpres.

Świadomość jak działa komunikacja wizualna w tym fotografia pozwala mi odpowiednio poukładać materiał na stronie. Wiedza gdzie i jak szukać zdjęć pozwala mi znaleźć właściwy materiał. A jeśli wiem, że miejscem docelowym fotografii, którą mam wykonać jest strona internetowa mogę podczas wykonywania zdjęć odpowiednio pokierować sesją.

Co mówią o mnie ludzie?

Przekonaj się co o mojej pracy sądzą inni, a potem...

Zatrudnij mnie

Katarzyna Plewczyńska

Zdjęcia wykonuję na terenie całej Polski i poza jej granicami. Z przyjemnością poznaję nowe miejsca.

Jako fotoedytor lub budując stronę internetową pracuję zdalnie. Ale jeśli masz dla mnie stały projekt wymagający pobytu w biurze - będę obecna.

tel. +48 604 891 844

    W celu weryfikacji podaj wynik zadania 6-4 = ?

    Prawa autorskie zastrzeżone. Copyright reserved.